Kariéra – 2 pozice

Hledáme nové kolegy / kolegyně na tyto pozice:

Hledáme posilu našeho obchodního týmu v LBT Group, s.r.o.:

OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE

Místo pracoviště: Přeštice, Hlávkova 1340

Pracovní poměr:  HPP, plný úvazek

Pracovně smluvní vztah:  pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok; při oboustranném zájmu a odsouhlasení další smlouva na dobu neurčitou

Vzdělání:  středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Co vás čeká

Zajišťování obchodní činnosti firmy, tzn. komplexní péče o stávající zákazníky, rozšiřování dodávaného sortimentu, prezentace výrobků a služeb. Marketingová činnost, analýza a segmentace trhu. Vyhledávání nových odběratelů a trvalá péče o ně. Poskytování odborných informací o charakteristikách a funkcích výrobků a služeb zákazníkům. Zpracování poptávek od zákazníků uvnitř firmy, spolupráce s designéry na vytváření projektů dle požadavků a potřeb zákazníků. Kalkulace projektů dle podkladů z designu a výroby. Evidence nabídek v informačním systému Money, úzká spolupráce se zákaznickým servisem při prvních objednávkách, kontrola správnosti zadaných podkladů.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

počítačovou gramotnost, zkušenost v řízení osobního automobilu, organizační schopnosti, dobré komunikační dovednosti, příjemný projev, logické uvažování, zodpovědnost a samostatnost, odolnost vůči stresu, schopnost telefonicky vyřizovat obchodní hovory i v anglickém jazyce, být týmový hráč, rodilý mluvčí v češtině.

Výhodou bude, pokud budete

komunikovat také v německém jazyce, mít základní ekonomický a legislativní přehled.

Co vám můžeme nabídnout

Zázemí rostoucí české firmy, práce v příjemném kolektivu, férové a transparentní jednání. Smlouvu na 1 rok a při oboustranné spokojenosti smlouvu na dobu neurčitou a navýšení platu. Služební telefon, služební vozidlo + firemní benefity. Odpovídající fixní plat dle předchozích zkušeností. Zajímavý bonusový systém dle výsledků u svěřených i nových zákazníků.

S růstem naší firmy roste i potřeba posílení týmu. Pro naši výrobní firmu Packaging-B s.r.o. v Lužanech hledáme SKLADNÍKY.

Máš zájem o tuto práci? Nabídneme ti

práci ve stabilní rodinné firmě, která se zajímá a dokáže ocenit pracovité a přemýšlivé lidi.

Předpokládáme, že

umíš obsluhovat vysokozdvižný vozík a máš na to průkaz; prošlou platnost Ti pomůžeme obnovit. Pokud máš dobrý orientační smysl, brzy se vyznáš v prostorách skladů.

Tvým úkolem bude

vyložit dovezený materiál, připravit materiál ke strojům do výroby, naložit zboží a předat správné podklady nadřízenému pro zadání do informačního systému. Dobrá paměť a logistické uvažování  bude tvojí výhodou při manipulaci se zbožím uvnitř skladů.

Více tě zajímá, co za to?

Nástupní plat dostaneš v rozmezí od 25.000,- až do 28.000,- Kč měsíčně podle tvých zkušeností a praxe. Další navýšení platu tě čeká po zapracování a podle výsledků tvé práce.

Stále váháš? Přesvědčí tě benefity?

Zaměstnanecké výhody ? Ano!

Dáme ti příplatek za případnou odpolední směnu 6,- Kč/hod. a také pracovní oblečení.

Finančně zvýhodňujeme zaměstnance, kteří odpracují celý fond pracovní doby.

Dovážíme obědy až na výrobní halu, na stravování je příspěvek dle zákona. Pokud ti jídlo nebude chutnat, dáme ti stravenky formou eStravenek, za které si jídlo nakoupíš kdekoliv.

Přispějeme Ti na penzijní připojištění.

Zajímavé jsou i věrnostní výhody 😊

Formou eBenefitů ti přidáme na dovolenou, dostaneš i roční bonusy.

Po odpracovaném roce ti zvedneme počet dní dovolené, za každý rok budeš mít o 1 den delší dovolenou, do max. výše 25 dní.

Organizační informace

Začneme tříměsíční zkušební dobou. První pracovní smlouvu sepíšeme na 1 rok, při oboustranném zájmu pak dostaneš smlouvu na dobu neurčitou.

Pracovní doba ve výrobě začíná nejpozději v 6.30 hod., máme převážně jednosměnný, občas dvousměnný provoz.

Pokud tě naše nabídka zaujala, pošli nám e-mail se stručným životopisem. Zajímá nás hlavně tvoje předchozí praxe.

Těší se na tebe tým zaměstnanců Packagingu-B.

Pokud si myslíte, že to je práce právě pro Vás, neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Ozveme se všem.

Pokud Vás některá z výše nabízených pozic zaujala a věříte, že Vy jste vhodným kandidátem/kandidátkou,
neváhejte nám zaslat svůj životopis e-mailem na adresu:      prace@famcom-b.cz

Hledáte práci? Kontaktujte nás na uvedené e-mailové adrese, možná Vás budeme potřebovat. Odpovíme všem.